Chimpansee Giggi en tijger Sona spelen daarin de hoofdrol. Want bij AAP helpen we niet alleen dieren zoals hen; we voorkomen ook dat andere dieren in de toekomst hetzelfde moeten doorstaan.
Pijnlijk verleden
Dieren als Giggi en Sona hebben vaak een pijnlijk verleden. Zo zat Giggi vast met een ketting om zijn middel, die zo schuurde dat hij er een diepe wond aan overhield. Hij zag nooit andere chimpansees en vertoonde verstoord en onnatuurlijk gedrag.
Sona moest jarenlang optreden in een circus en leefde in een kleine circustrailer. Toen we hem eindelijk konden redden, was deze prachtige tijger er ernstig aan toe. Hij had verzwakte achterpoten en beschadigde voetzolen door een leven op een onnatuurlijk ondergrond. Ook was hij ontklauwd en miste hij een voortand.
Sona en Giggi hadden een zwaar bestaan, zonder soortgenoten en zonder de zorg die ze zo dringend nodig hadden. Gelukkig kon AAP hen uiteindelijk redden.
Alleen redden is niet genoeg
Maar alleen redden is niet genoeg. Wij willen voorkomen dat andere dieren net zo moeten lijden als Giggi en Sona. Daarom zet AAP zich in heel Europa ook in voor wet- en regelgeving die exotische zoogdieren beter beschermt.
Help dieren beschermen
Met onze nieuwe tv-spot vragen we aandacht voor alle dieren die nu én in de toekomst hulp nodig hebben. Wij hopen dat nieuwe donateurs ons willen helpen ons doel te bereiken: een einde maken aan het leed van exotische zoogdieren in heel Europa!Wil je ons helpen? Klik hier om te doneren. Dankjewel!