Chimpansee Peggy

Europese verkiezingen: stem voor dieren

Van 6 t/m 9 juni mogen de inwoners van alle EU-lidstaten weer naar de stembus om een nieuw Europees Parlement te kiezen. Dit nieuwe parlement kan de komende vijf jaar een groot verschil maken voor dieren – van dieren in de veehouderij tot huisdieren en van proefdieren tot wilde dieren.
We hopen uiteraard dat je in jouw stemkeuze het welzijn van mens en dier meeweegt. Daarom vraagt Eurogroup for Animals, die ook namens AAP in Brussel de belangen van dieren op de agenda zet, parlementskandidaten om hun pleidooi te ondertekenen. Daarmee geven kandidaten aan dat ze zich, als ze gekozen worden, in zullen zetten voor de genoemde verbeteringen van dierenwelzijn.

Mail parlementskandidaten

Lees het hele pleidooi op deze pagina en stuur een e-mail naar de kandidaten van jouw partij om dit ook te ondertekenen.

Jouw stem maakt het verschil

Nog niet de helft van de Nederlandse stemgerechtigden laat zijn of haar stem horen, dus uw stem maakt echt een verschil. Kunnen de dieren op jouw rekenen op 6 juni?

Overige berichten