Sint Laurentiusschool speelt voor AAP


Actueel - Nieuws  |  zaterdag, 17 oktober 2009

De Sint Laurentiusschool in Kekerdom (Gelderland) heeft zich beestachtig gedragen

Groep 7 en 8 van de Sint Laurentiusschool in Kekerdom (bij Nijmegen) speelden de musical 'In de aap gelogeerd', een komisch verhaal dat zich afspeelt in een dierentuin. De kinderen schilderden zelf de decors.

 

Iets doen voor AAP

Omdat aap Bronchito de hoofdrol speelde, werd de belangstelling van de kinderen voor Stichting AAP gewekt. De leerlingen bezochten regelmatig de AAP-site en zo ontstond het idee om daadwerkelijk iets voor AAP te doen. Er werd besloten om een Zoovenirwinkel te maken, waarvan de opbrengst naar AAP zou gaan. Sleutelhangers, schilderijtjes, memohouders, linialen, waxinelichtjes Er werd van alles gemaakt en in de pauze van de musical verkocht.

Prachtig project

De Zoovenirwinkel was een initiatief van Groep 7 en 8, maar de leerlingen hebben er ook de jongere kinderen van de school bij betrokken. Ze moedigden de kleinere kinderen aan om eveneens dingen te maken voor de Zoovenirwinkel. Al met al is dit dus een prachtig project geworden van de hele Sint Laurentiusschool. Namens de dieren wil Stichting AAP jullie heel hartelijk bedanken!